Odkazy:
seznam

google

ídnes.cz

Atlas


              WRAŽEDNÉ
                 EMAUZY
         
Tipy:


  
    Falešné zprávy z netu

 SMS Brána všichni operátoři

TOPlist

Jak se připojit


     Pokud máte zájem o naše služby, je nejlépe nás kontaktovat na email hulinsky.net@seznam.cz nebo zavolat na tel. linku  776 519 797,   (pokud jste se nedovolali, nezoufejte, asi právě montujeme na střeše a z bezpečnostních důvodů telefon nebereme, zašlete SMS a my se Vám ozveme.)
kde obdržíte podrobnější informace o možnostech připojení a finanční náležitosti za připojení, nebo bude domluvena osobní schůzka za účelem zjištění signálu našeho wifi a obtížnosti realizace a montáže.     Jste u jiného dodavatele bezdrátového internetu ? Nejste spokojeni s jeho sužbami ? Zdá se Vám, že platíte velký paušál ? Je Vám líto, že jste si již zakoupili WIFI zařízení a nechcete již investovat další peníze do jiného zařízení u jiného dodavatele ? a líbí se Vám naše nabídka ?

.............. nezoufejte !

v případě, že máte WIFI zařízení, kompatibilní s typologií naší sítě jsme schopni Vás připojit k nám jen za manipulační poplatek čítající nasměrování antény, či provedení nepatrných změn a nastavení zařízení a Vašeho PC. (poplatek se pohybuje řádově kolem 100,- Kč až 200,-Kč dle pracnosti.)
     V případě, že  v dané lokalitě není Vaše zařízení vhodné pro připojení do naší sítě, je možná po domluvě i výměna zařízení či jiná kompenzace.
Typy rozhraní veřejné komunikační sítě: